top of page

BİO BEYİN EĞİTİM

 

HAYAT AMACIMIZ

Yaşamı tehdit eden tehlikeleri kontrol altına almayı yada yaşam tehdit altında olsa da kişiyi hayatta tutacak bilgileri öğreterek daha sağlıklı, eğitimli, bilgili bir ülke için çalışacağız.

BİZİM İÇİN GELECEK

Alanımız da Türkiye’nin en güvenilir kurumu olarak yerimizi edinmek ve bu alanda en iyi eğitmenleri yetiştirmek.

 

DEĞERLERİMİZ,

 

UYGULANABİLİR

Eğitimlerimizin sahada ve kişinin hayatında uygulanabilir olması bizim için çok önemli bir kriterdir. Eğitimleri­mizin temel yapısını oluştururken bu kritere özellikle dikkat ediyoruz.

 

DOĞAYA SAYGILI

Sosyal sorumluluk projesi dahilinde sizin adınıza geleceğimiz için ağaç dikiyor. Böylelikle daha yaşanabilir bir dünya için çalışıyor.

 

BİLİMSEL

Bilimsel bir bakış açı­sı ile eğitimlerimiz sürekli yenilenmektedir. Bu şekilde en güncel bilgileri sizinle paylaşmak için çalışmalarımız devam ediyor.

 

İNTERAKTİF

Eğitimlerimizde interaktif eğitim stan­dartlarını korumak konusunda oldukça hassas davran­maktayız. Eğitimin katılımcı yönünde ilgi uyandırıcı ve aktif katılımlı olmasının öğrenmeyi artırdığının bilincin­deyiz.

 

SÜREKLİLİK

Eğitim sonrası size sunduğu hizmetlerle de öne çıkmaktadır. Eğitimden sonra eğitimdeki performanslarında yer aldığı bir detaylı bir eğitim raporu hazırlıyoruz. Eği­timde bizimle olan misafirlerimize bize heran ulaşabilecekleri ve bilgi paylaşımı yapabile­ceğimiz online ağlar ve dönemsel eğitimler düzenliyoruz.

Kurucu

Şenel Aydoğdu

Şenel Aydoğdu

Eğitim Tasarım Müdürü / Kurucu

Lisans Eğitimini Biyoloji bölümü üzerine tamamladıktan sonra yılında Pedagojik Formasyon ve Acil Durum ve Afet Yönetimi bölümünü bitirmiştir. 2006-2014 Biyolog ünvanıyla birçok bilim, sağlık ve biyoloji eğitimi vermiş ve çeşitli gruplara, organizasyonlara liderlik etmiştir.

 

İş Güvenliği Uzmanlığı (B Sınıfı), İlkyardım Eğitmenliği, Yetişkin Eğitici Eğitimi, Pedagojik Formasyon, Acil Durum Ekipleri ve Kriz Yönetimi Eğitmenliği, Bilgisayar Programcılığı ve Girişim Savaşçısı sertifikaları bulunmaktadır. 2007 – 2011 yılları arasında Tiyatro oyunculuğu yapmıştır. İnteraktif Tiyatral Eğitim Yöntemleri ve Yetişkin Eğitimlerini Oyunlaştırma konusunda birçok araştırmaları bulunan Aydoğdu bu yöntemleri kullanarak kurumsal firmalara binlerce ilkyardımcı ve acil durum ekibi yetiştirdi. 

2014 tarihinde Biogen Akademi ve Biogen İlkyardım Eğitim Merkezini kurdu ve halen yönetiminde bulunmaktadır. 2019 online eğitimler ve eğitimde oyunlaştırma alanlarınıda eğitimlerine katarak BioBeyin Eğitim Merkezini kurmuştur. Eğitim ve gelişim konusunda kendini geliştirmeyi her zaman sürdürmeyi hayat tarzı olarak kabul eden Aydoğdu uzmanlıkları dahilinde Eğitici Eğitmenliği, İlkyardım Eğitimleri, Yangın ve Acil Durum Eğitim ve Tatbikatları, Kriz Yönetimi Eğitimleri, Hijyen Eğitimleri, Ergonomi Eğitimleri, Arama Kurtarma Ekip Eğitimi, Acil Durum Psikolojisi Eğitimleri, Mikrobiyoloji Eğitimleri vermektedir. Aydoğdu evli ve bir kız annesidir.

Uzmanlıkları :

Biyolog

Eğitici Eğitmeni

İş Güvenliği Uzmanı (B Sınıfı)

Biyoloji & Sağlık Eğitmeni

İlkyardım Eğitici Eğitmeni

Çevre Görevlisi

Yangın Eğitmeni

Acil Durum Ekipleri ve Kriz Yönetimi Ekibi Eğitmeni

Otomatik Şok Cihazı (OED) Eğitmeni

Sosyal Ağlar

  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

BioBeyin İletişim Türkiye

Ayrıntılarınız gönderildi

bio beyin eğitim/merkez

Acıbadem Mah. Çeçen sokak Akasya Towers A kule No:25 A /150 Üsküdar İstanbul TÜRKİYE

 

Tel : 90 216 970 0803

Fax : 90 850 220 0415

bilgi@biobeyin.com

bottom of page